Kalymnos - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Kalymnos - İstanköy Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Kalymnos İstanköy feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Kalymnos ile İstanköy feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Kalymnos İstanköy güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Kalymnos İstanköy Feribot Rehberi

Kalymnos İstanköy güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 45 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Kalymnos İstanköy güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd