İstanköy - Kalymnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

İstanköy - Kalymnos Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili İstanköy Kalymnos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

İstanköy Kalymnos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için İstanköy Kalymnos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan İstanköy Kalymnos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Kalymnos Feribot Rehberi

İstanköy Kalymnos güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 45 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, İstanköy Kalymnos güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd