Nisyros - Kalymnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 50 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Nisyros - Kalymnos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde Nisyros ile Kalymnos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Nisyros Kalymnos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Nisyros Kalymnos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Nisyros Kalymnos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Nisyros Kalymnos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Nisyros Kalymnos Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 2 saat 50 dakika'dan sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Nisyros Kalymnos güzergâhinda, her bir hafta için 4 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd