Kalymnos - Leros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Kalymnos - Leros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ülkesinde Kalymnos Leros feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Kalymnos Leros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kalymnos Leros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Kalymnos Leros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Kalymnos Leros Feribot Rehberi

Kalymnos Leros güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 45 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 45 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Kalymnos Leros güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd