Kalymnos - Lipsi Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 5 dakika'dan

Kalymnos - Lipsi Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Kalymnos Lipsi feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Kalymnos ile Lipsi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kalymnos Lipsi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kalymnos Lipsi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kalymnos Lipsi Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Dodekanisos Seaways Kalymnos Lipsi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd