Lipsi - Patmos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika

Lipsi - Patmos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde Lipsi ile Patmos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Lipsi Patmos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Lipsi Patmos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Lipsi Patmos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Lipsi Patmos Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 50 dakika sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 6 kez düzenlemektedir ve bu seferler 25 dakika sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Lipsi Patmos güzergâhinda, her bir hafta için 7 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd