Lipsi - Kalymnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan

Lipsi - Kalymnos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ülkesinde Lipsi Kalymnos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Lipsi ile Kalymnos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Lipsi Kalymnos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Lipsi Kalymnos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Lipsi Kalymnos Feribot Rehberi

Lipsi Kalymnos feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Dodekanisos Seaways. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Lipsi Kalymnos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd