İstanköy - Patmos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 25 dakika

İstanköy - Patmos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde İstanköy ile Patmos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm İstanköy ile Patmos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan İstanköy Patmos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Patmos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. İstanköy Patmos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

İstanköy Patmos Feribot Rehberi

İstanköy Patmos güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (2 ile Blue Star Ferries & 6 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 3 saat'den sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 2 saat 25 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, İstanköy Patmos güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd