Chalki - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 30 dakika

Chalki - İstanköy Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ülkesinde Chalki İstanköy feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Chalki ile İstanköy arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Chalki İstanköy veya Oniki Adalar istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Chalki İstanköy Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Dodekanisos Seaways Chalki İstanköy feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd