Agathonisi - Kalymnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan

Agathonisi - Kalymnos Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Agathonisi Kalymnos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Agathonisi Kalymnos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Agathonisi Kalymnos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Agathonisi Kalymnos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Agathonisi Kalymnos Feribot Rehberi

Agathonisi Kalymnos feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Dodekanisos Seaways. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Agathonisi Kalymnos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd