SNAV, Adriyatik, Akdeniz ve Tiren Denizinde seferler düzenleyen ve Güney Avrupa faaliyet gösteren en büyük feribot firmalarından birisidir.

Snav, Napoli Körfezi'ndeki çok sayıda adaya Napoli'den yıl boyunca günlük seferler düzenlerken, Napoli'den muhteşem Aeolian Adalarına sezonluk seferler düzenlemektedir. Ancona - Split seferleri Haziran ile Eylül ayları arasında düzenlenmektedir ve İtalya ile Hırvatistan'ın en güzel sahilleri arasında bağlantı sağlamaktadır. Grandi Navi Veloci ile ortak olarak, SNAV'ın güzergâh ağı Sicilya, Sardinya, Fas, İspanya ve Tunus'a kadar ulaşmaktadır. Snav'ın filosu, deniz otobüsleri, katamaran ve yüksek hızlı gemilerden oluşmaktadır ve hepsi de hızlı, güvenli, konforlu ve beklentilerinizi karşılayacak kalitede hizmet vermektedir.

Directferries.com.tr sitesi ile SNAV firmasının tarifelerini, ücretlerini bulabilir ve SNAV firmasının feribot biletlerini satın alabilirsiniz. Mümkün olduğu durumlarda, SNAV firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


SNAV

SNAV Limanları

Aeolian Adaları

Brac

Hırvatistan

Hvar Island

İtalya

Korcula Island

Napoli Körfezi

Sicilya

SNAV Hatları

Aeolian Adaları < > İtalya

Haftada 7 Sefer
sefer süresi 6 saat 30 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 5 saat 5 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 5 saat 35 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 4 saat 30 dakika
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 6 saat 10 dakika

Brac < > İtalya

Hırvatistan < > İtalya

Hvar Island < > İtalya

İtalya dahilindeki feribotlar

İtalya < > Korcula Island

İtalya < > Sicilya

Napoli Körfezi < > İtalya

Napoli Körfezi dahilindeki feribotlar

© Direct Ferries Ltd