SNAV
İtalya ülkesindeki Castellammare di Stabia limanindan Capri & Sorrento limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Haftada 63 Sefer ile Castellammare di Stabia limani, İtalya ile Napoli Körfezi arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Sorrento servisinde 15 dakika ile Capri servisinde 1 saat arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Castellammare di Stabia ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Castellammare di Stabia Feribot Seçenekleri

Kalkış:Napoli Feribotu - Varış:Capri
Kalkış:Napoli Feribotu - Varış:Sorrento
Kalkış:Sorrento Feribotu - Varış:Capri
Kalkış:Sorrento Feribotu - Varış:Napoli

Castellammare di Stabia Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde İtalya ülkesine gidis veya gelis için Castellammare di Stabia Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Castellammare di Stabia feribot tarifeleri ve ücretlerini, sadece İtalya ülkesindeki limanlarla degil ayni zamanda diger alternatif feribot servisleri ile karsilastirarak, en iyi güzergâhi en ucuz ücrete bulmaniz garanti edilmektedir.

Castellammare di Stabia feribot ücretlerini ve tarifelerini karsilastirmak için simdi sadece soldaki menüden kalkis yerinizi, tercih ettiginiz güzergâhi ve seyahat edecek yolcu sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Castellammare di Stabia Liman Haritası

Castellammare di Stabia Feribot Servisleri

SNAV ile Castellammare di Stabia - Capri
Crossing DurationGünde 5 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 1 saat
SNAV
SNAV ile Castellammare di Stabia - Sorrento
Crossing DurationGünde 4 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 15 dakika
SNAV
© Direct Ferries Ltd