Lipari - Napoli Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 50 dakika

Lipari - Napoli Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Lipari Napoli feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Aeolian Adaları veya İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Lipari ile Napoli arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Lipari Napoli güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Lipari Napoli Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile İtalya arasindaki SNAV Lipari Napoli feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd