Casamicciola - Pozzuoli Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Casamicciola - Pozzuoli Feribotu

Direct Ferries ile Napoli Körfezi ve İtalya arasinda, Casamicciola ile Pozzuoli feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Casamicciola Pozzuoli tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Casamicciola Pozzuoli güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Casamicciola Pozzuoli Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Casamicciola Pozzuoli Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Casamicciola Pozzuoli Feribot Rehberi

Napoli Körfezi ile İtalya arasindaki Medmar Casamicciola Pozzuoli feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Casamicciola - Pozzuoli Feribot Seçenekleri

SNAV ile Casamicciola - Napoli - Günde 4 Sefer / sefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
Medmar ile Ischia - Napoli - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
Medmar ile Ischia - Pozzuoli - Günde 5 Sefer / sefer süresi 1 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Napoli Körfezi - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd