Casamicciola - Napoli Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 5 dakika'dan

Casamicciola - Napoli Feribotu

Direct Ferries ile Napoli Körfezi ve İtalya arasinda, Casamicciola ile Napoli feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Casamicciola Napoli güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Casamicciola Napoli rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Casamicciola Napoli veya İtalya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Casamicciola Napoli Feribot Rehberi

Napoli Körfezi ile İtalya arasindaki SNAV Casamicciola Napoli feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Casamicciola - Napoli Feribot Seçenekleri

Medmar ile Casamicciola - Pozzuoli - Günde 4 Sefer / sefer süresi 1 saat
Medmar ile Ischia - Napoli - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
Medmar ile Ischia - Pozzuoli - Günde 5 Sefer / sefer süresi 1 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Napoli Körfezi - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd