Ischia - Pozzuoli Feribot Operatörleri

dateGünde 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Ischia - Pozzuoli Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Ischia Pozzuoli feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Napoli Körfezi veya İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Ischia ile Pozzuoli feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İtalya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Ischia Pozzuoli veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Ischia Pozzuoli Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Ischia Pozzuoli Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Ischia Pozzuoli Feribot Rehberi

Napoli Körfezi ile İtalya arasindaki Medmar Ischia Pozzuoli feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Ischia - Pozzuoli Feribot Seçenekleri

Medmar ile Casamicciola - Pozzuoli - Günde 4 Sefer / sefer süresi 1 saat
SNAV ile Casamicciola - Napoli - Günde 4 Sefer / sefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
Medmar ile Ischia - Napoli - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Napoli Körfezi - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd