Medmar
Napoli Körfezi ülkesindeki Ischia limanindan Napoli, Pozzuoli & Procida limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Günde 11 Sefer ile Ischia limani, Napoli Körfezi ile İtalya arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Procida servisinde 30 dakika ile Napoli servisinde 1 saat 30 dakika'dan arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Ischia ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Ischia Feribot Seçenekleri

Kalkış:Casamicciola Feribotu - Varış:Napoli
Kalkış:Casamicciola Feribotu - Varış:Pozzuoli

Ischia Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesi ile Napoli Körfezi ülkesine gelis veya gidis Ischia Feribotu yolculugunuz için hizli, kolay ve güvenli bir sekilde planlama, karsilastirma ve rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrica mümkün olan en iyi fiyati en uygun seyahat tarihinde buldugunuzdan emin olursunuz.

Ischia feribot ücret karsilastirma sistemimiz, tüm alternatif seferlerle birlikte mevcut tüm feribot isletmecilerinin Ischia feribot seferlerini karsilastirmaniza imkân verir ve bu sayede kalkis yerinizden bagimsiz olarak en uygun tarihte en iyi ücreti bulmayi garanti altina alirsiniz.

Bir Ischia feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Ischia Liman Haritası

Ischia Feribot Servisleri

Medmar ile Ischia - Napoli
Crossing DurationGünde 3 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
Medmar
Medmar ile Ischia - Pozzuoli
Crossing DurationGünde 5 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 1 saat
Medmar
Medmar ile Ischia - Procida
Crossing DurationGünde 3 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 30 dakika
Medmar
© Direct Ferries Ltd