Ischia - Napoli Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Ischia - Napoli Feribotu

Napoli Körfezi ile İtalya feribot yolculugunuzla ilgili Ischia Napoli feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Ischia ile Napoli feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Ischia Napoli veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Ischia Napoli Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Ischia Napoli Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Ischia Napoli Feribot Rehberi

Napoli Körfezi ile İtalya arasindaki Medmar Ischia Napoli feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Ischia - Napoli Feribot Seçenekleri

Medmar ile Casamicciola - Pozzuoli - Günde 4 Sefer / sefer süresi 1 saat
SNAV ile Casamicciola - Napoli - Günde 4 Sefer / sefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
Medmar ile Ischia - Pozzuoli - Günde 5 Sefer / sefer süresi 1 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Napoli Körfezi - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd