Napoli Körfezi - İtalya Feribot Haritası

Napoli Körfezi ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Napoli Körfezi ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Napoli Körfezi ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Napoli Körfezi ile İtalya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İtalya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Napoli Körfezi
Napoli Körfezi
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: Napoli Körfezi Varis: İtalya Feribot Rehberi

Napoli Körfezi ile İtalya arasinda bir feribot seçmeniz gerektiginde seçeneklerde bir azalma olmayacaktir. Procida - Napoli & Pozzuoli, Ischia - Napoli & Pozzuoli, Casamicciola - Pozzuoli & Napoli, Procida - Napoli & Pozzuoli, Capri - Napoli, Sorrento, Castellammare di Stabia, Amalfi, Salerno & Positano, Casamicciola - Pozzuoli & Napoli, Procida - Napoli & Pozzuoli & Capri - Napoli, Sorrento, Castellammare di Stabia, Amalfi, Salerno & Positano limanlarini birbirine baglayan 3 feribot şirketleri, toplam 12 Feribot Hattı bulunmaktadir.

Napoli Körfezi ve İtalya arasindaki en hizli güzergâh, 20 dakikalik süreyle Capri - Sorrento güzergâhidir. Güzergâh üzerindeki çok sayidaki teklifimiz ile tüm benzer güzergâhlari tek bir aramada karsilastirarak isinizi kolaylastirmaktayiz ve bu sayede aradiginizi hizlica bulabilirsiniz.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd