Capri - Sorrento Feribot Operatörleri

dateGünde 7 Sefer
clocksefer süresi 20 dakika
NLG Ferries from Capri to Sorrento
NLG
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 20 dakika

Capri - Sorrento Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Capri Sorrento feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Napoli Körfezi veya İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Capri ile Sorrento feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. İtalya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Capri Sorrento veya İtalya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Capri Sorrento Feribot Rehberi

Capri Sorrento güzergâhinda, Napoli Körfezi ile İtalya arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 63 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile SNAV & 14 ile NLG).

SNAV firmasi ile İtalya ülkesine yolculuk yaklasik 20 dakika sürmektedir & NLG firmasinin seferi yaklasik 20 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Capri Sorrento güzergâhindaki feribotlari SNAV & NLG ile hemen karsilastirin.

Capri - Sorrento Feribot Seçenekleri

SNAV ile Capri - Napoli - Günde 16 Sefer / sefer süresi 55 dakika
SNAV ile Capri - Castellammare di Stabia - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
NLG ile Capri - Napoli - Günde 9 Sefer / sefer süresi 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Napoli Körfezi - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd