Capri - Napoli Feribot Operatörleri

dateGünde 16 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
NLG Ferries from Capri to Napoli
NLG
dateGünde 9 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Capri - Napoli Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Napoli Körfezi ile İtalya feribotlarini Capri ile Napoli feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Capri ile Napoli arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Capri Napoli veya İtalya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Capri Napoli Feribot Rehberi

Capri Napoli güzergâhinda, Napoli Körfezi ile İtalya arasinda seyahat etmek için her bir gün türünde 25 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (16 ile SNAV & 9 ile NLG).

SNAV firmasi ile İtalya ülkesine yolculuk yaklasik 55 dakika sürmektedir & NLG firmasinin seferi yaklasik 45 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Capri Napoli güzergâhindaki feribotlari SNAV & NLG ile hemen karsilastirin.

Capri - Napoli Feribot Seçenekleri

SNAV ile Capri - Sorrento - Günde 7 Sefer / sefer süresi 20 dakika
SNAV ile Capri - Castellammare di Stabia - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
NLG ile Capri - Sorrento - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Napoli Körfezi - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd