Capri - Castellammare di Stabia Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 5 dakika'dan

Capri - Castellammare di Stabia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Napoli Körfezi ve İtalya arasindaki Capri Castellammare di Stabia feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Capri ile Castellammare di Stabia arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Capri Castellammare di Stabia veya İtalya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Capri Castellammare di Stabia Feribot Rehberi

Napoli Körfezi ile İtalya arasindaki SNAV Capri Castellammare di Stabia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Capri - Castellammare di Stabia Feribot Seçenekleri

SNAV ile Capri - Napoli - Günde 16 Sefer / sefer süresi 55 dakika
SNAV ile Capri - Sorrento - Günde 7 Sefer / sefer süresi 20 dakika
NLG ile Capri - Napoli - Günde 9 Sefer / sefer süresi 45 dakika
NLG ile Capri - Sorrento - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Napoli Körfezi - İtalya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd