Procida - Pozzuoli Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika

Procida - Pozzuoli Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Procida Pozzuoli feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Napoli Körfezi veya İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Procida ile Pozzuoli feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

İtalya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Procida ile Pozzuoli seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Procida Pozzuoli Feribot Rehberi

Procida Pozzuoli feribotu, Napoli Körfezi ile İtalya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Medmar. Seferler, her bir hafta için 5 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 30 dakika sürmektedir.

Procida Pozzuoli yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd