Capri - Salerno Feribot Operatörleri

NLG Ferries from Capri to Salerno
NLG
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Capri - Salerno Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Napoli Körfezi ve İtalya arasindaki Capri Salerno feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Capri ile Salerno feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Capri Salerno güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Capri Salerno Feribot Rehberi

Napoli Körfezi ile İtalya arasindaki NLG Capri Salerno feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd