Salina - Napoli Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 6 saat

Salina - Napoli Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Salina Napoli feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Aeolian Adaları veya İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Salina ile Napoli arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Salina Napoli feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Salina Napoli seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Salina Napoli Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile İtalya arasindaki SNAV Salina Napoli feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd