Vela Luka - Pescara Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 30 dakika

Vela Luka - Pescara Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Korcula Island ile İtalya feribotlarini Vela Luka ile Pescara feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Vela Luka Pescara güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Vela Luka Pescara rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Vela Luka Pescara veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Vela Luka Pescara Feribot Rehberi

Korcula Island ile İtalya arasindaki SNAV Vela Luka Pescara feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd