Brittany Ferries, Batı Fransa, Kuzey İspanya ve ayrıca Fransa ile İrlanda arasında geniş bir yelpazede feribot seferleri sunmaktadır.

Brittany Ferries ile yolculuk yaptığınızda varacağınız liman sadece bir liman değildir. Her bir limanın kendine özgü bir karakteri bulunmaktadır ve muhteşem alışveriş, yeme ve içme mekanları ile normalde cap canlıdır. Brittany Ferries, tatilinizin gemiye adım attığınız anda başlaması anlamına gelen, lüks yolcu gemileri ile hizmet vermektedir. Çeşitli eğlence imkanları ile birlikte büyük bir üne sahip Fransız mutfağından yiyecekler sunulmaktadır. Ayrıca çok sayıdaki butiklerden alış veriş yapabilirsiniz veya olabildiğince rahat ve lüks olması için uğraşılan odalarınızda rahatlayabilirsiniz. İngiltere ve İspanya seferleri gibi daha uzun yolculuklarda kamaralarınızda çok daha büyük değişiklikler görebilirsiniz. Kamaranız tüm gün boyunca özel eşyalarınızı emniyetle saklayarak size özel bir alan, geceleri ise uyumanız için rahat bir alan sunmaktadır.

Directferries.com.tr sitesini, Brittany Ferries firmasının tarifelerini, ücretlerini bulmak ve Brittany Ferries firmasının feribot biletlerini satın almak için kullanın. Seyahat planınıza uygun alternatif güzergâh veya feribot firması mı arıyorsunuz? Endişelenme, araştırmalarında seçimine yardımcı olmak için aynı zamanda Brittany Ferries firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Brittany Ferries

Brittany Ferries Limanları

Brittany Ferries Hatları

Fransa < > İrlanda

Haftada 1 Sefer
sefer süresi 13 saat 30 dakika

İngiltere < > Fransa

İngiltere < > İspanya

© Direct Ferries Ltd