Rosslare - Roscoff Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 17 saat 30 dakika

Rosslare - Roscoff Feribotu

Direct Ferries ile İrlanda ve Fransa arasinda, Rosslare ile Roscoff feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Rosslare ile Roscoff arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Rosslare Roscoff veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Rosslare Roscoff Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rosslare Roscoff Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rosslare Roscoff Feribot Rehberi

İrlanda ile Fransa arasindaki Irish Ferries Rosslare Roscoff feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 17 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Rosslare - Roscoff Feribot Seçenekleri

Brittany Ferries ile Cork - Roscoff - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat
Irish Ferries ile Dublin - Cherbourg - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 18 saat 29 dakika
Irish Ferries ile Rosslare - Cherbourg - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 17 saat 30 dakika
Stena Line ile Rosslare - Cherbourg - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 17 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İrlanda - Fransa Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd