Rosslare - Cherbourg Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 17 saat 30 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 17 saat

Rosslare - Cherbourg Feribotu

İrlanda ile Fransa feribot yolculugunuzla ilgili Rosslare Cherbourg feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Rosslare ile Cherbourg feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Rosslare Cherbourg veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Rosslare Cherbourg Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rosslare Cherbourg Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rosslare Cherbourg Feribot Rehberi

İrlanda ile Fransa arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Irish Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 17 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Stena Line firmasi günde Her hafta 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 17 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, İrlanda ile Fransa arasindaki Rosslare Cherbourg güzergâhinda, her bir hafta için 5 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Rosslare - Cherbourg Feribot Seçenekleri

Brittany Ferries ile Cork - Roscoff - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat
Irish Ferries ile Dublin - Cherbourg - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 18 saat 29 dakika
Irish Ferries ile Rosslare - Roscoff - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 17 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İrlanda - Fransa Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd