Cherbourg Feribot Limanı nerede?

Cherbourg Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Cherbourg feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Cherbourg feribot rezervasyonu için Cherbourg Feribotları veya Varış Noktası Cherbourg Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Cherbourg Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Cherbourg Feribot Limanı
Cherbourg Feribot Limanı'nı bulmak, çok iyi konumlandırılmış tabelalardan dolayı, Cherbourg'a ulaştıktan sonra çok kolay olacak.
Paris'ten , A15'i alın, daha sonra Rouen'e giden E05'e girin. Daha sonra Caen'e giden A13'ü alın ve ordan E46 sizi Cherbourg'a götürür.
Le Havre'den Caen'e giden A13'ü, daha sonra da E46'yı alın. St.Malo'dan, Caen'e giden E401'i ve E46'yı alın.
Tren ile Cherbourg Feribot Limanı
Gare de Cherbourg (Avenue Jean-François Millet), SNCf ile Fransa'nın diğer bütün bölgelerine bağlanmaktadır. Cherbourg Limanı ile tren istasyonu arası 40 dakıkalık yürüme mesafesindedir.
Daha fazla bilgi için lütfen SNCF web sitesini ziyaret ediniz.
Otobüs ile Cherbourg Feribot Limanı
Şehir merkezi ile liman arası 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir. En yakın otobüs durağı ise sinemanın yanındaki 'Boulevard Maritime'dir.
Taksi ile Cherbourg Feribot Limanı
Taksiler genellikle tren istasyonun dışında bulunur. Eğer hiç taksi yoksa, yolcuların terminaldeki danışmaya başvurmaları tavsiye edilir.
Cherbourg Feribot Limanı Otoparkı
Terminalin önünde bir otopark bulunmaktadır. Buraya park etmek ücretsizdir; fakat süre çok kısıtlıdır. Ayrıca, terminalin yanında araba ve karavanların gece boyunca park edilebileceği bir alan da bulunmaktadır. Bir başka seçenek ise, terminalin yakınında bulunan, uzun süreli park etmeler için uygun, güvenlikli bir otopark vardır.
Cherbourg Feribot Limanı Adresi
Brittany Ferries & Condor Ferries:
Quai de Normandie, 50100, France
Irish Ferries:
Gare Maritime, 50100, Fransa
Cherbourg Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Cherbourg feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Cherbourg Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd