Searoad Ferries, Melbourne'nin en muhteşem kıyı bölgeleri olan Bellarine Yarımadası ile Mornington Yarımadasını, Queenscliff - Sorrento seferleri ile bağlamaktadır.

Her yıl 700.000'den fazla kişiyi taşıyan Searoad Ferries, Avustralya'nın en beğenilen araba ve yolcu feribotu firmalarından birisidir. Searoad Ferries, hem Queenscliff'dan hem de Sorrento'dan her gün ve her saat sefer düzenlemektedir ve tatil sezonları ile yoğun dönemlerde sefer sayıları artırılmaktadır. Searoad Ferries, herhangi bir devlet desteği olmadan ve 70 personeli ile turizm işleri yapan bir aile şirketi olan Peninsula Searoad Transport Ltd. mülkiyetindedir.

Direct Ferries, arama kriterlerinize bağlı olarak, Searoad Ferries firmasının hizmetlerini, tek bir arama sonucunda birden çok feribot firmasının tarifeleri ve ücretleri ile karşılaştırma yapmanıza olanak sağlayan, bir tarife ve fiyat karşılaştırması sağlar. Feribot yolculuğunuz için en iyi seçeneği bulmanızı sağlamak için, feribot biletinizi almadan önce, Searoad Ferries firmasının tarifelerini ve fiyatlarını tüm alternatif feribot işletmeleri ile karşılaştırın.


Searoad Ferries

Searoad Ferries Limanları

Searoad Ferries Hatları

Günde 12 Sefer
sefer süresi 45 dakika
© Direct Ferries Ltd