Aegadian Adalari - Sicilya Feribot Haritası

Aegadian Adalari ile Sicilya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Aegadian Adalari ile Sicilya arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Feribot karsilastirma motorumuz, Aegadian Adalari ülkesinden Sicilya ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Aegadian Adalari ile Sicilya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Sicilya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Aegadian Adalari
Aegadian Adalari
Sicilya Feribotu
Sicilya

Kalkis: Aegadian Adalari Varis: Sicilya Feribot Rehberi

Aegadian Adalari ve Sicilya arasinda birlesik olarak toplamda Her gün 23 sefer sunan Ustica Lines firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Favignana - Trapani güzergâhi, Her gün 10 kez sefer düzenlemektedir, Levanzo - Trapani yaklasik Günlük 9 kez sefer & Marettimo - Trapani yaklasik Günlük 4 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Aegadian Adalari ile Sicilya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Sicilya Hakkında:

Sicilya, Akdeniz’in en büyük adasıdır. Ovalar açısından fakir olan ada, Catania’da bir istisna yapar. Kıyı şeridi manzarası hemen hemen her yerde büyüleyici bir güzellik sunmaktadır. Küçük şirin adalar (Eolie veya Lipari, Ustica, Egadi, Pantelleria Adası ve Pelagie) sahilde oraya buraya yayılmış görünüm arz eder.

Doğu Sicilya’nın iç kısmında bulunan Etna Yanardağı Avrupanın en yüksek (3323 m) aktif yanardağı olarak bilinir. Stromboli ve Volcano Adaları da aktif yanardağlar arasındadır.

© Direct Ferries Ltd