Aegiali - Iraklia Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika

Aegiali - Iraklia Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Aegiali ile Iraklia feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Aegiali ile Iraklia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Aegiali Iraklia veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Aegiali Iraklia Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Aegiali Iraklia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Aegiali - Iraklia Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Iraklia - Katapola - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Nel Lines ile Iraklia - Katapola - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat 25 dakika
Nel Lines ile Iraklia - Aegiali - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat 20 dakika
Blue Star Ferries ile Katapola - Iraklia - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Nel Lines ile Katapola - Iraklia - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat 25 dakika
© Direct Ferries Ltd