Aegiali - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 25 dakika

Aegiali - Mykonos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Aegiali ile Mykonos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Aegiali ile Mykonos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Aegiali ile Mykonos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Aegiali Mykonos Feribot Rehberi

Aegiali Mykonos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 8 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Aegiali Mykonos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd