Agios Kirikos - Evdilos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Agios Kirikos - Evdilos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos Evdilos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Ikaria feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Agios Kirikos ile Evdilos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Ikaria için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Agios Kirikos ile Evdilos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Agios Kirikos Evdilos Feribot Rehberi

Ikaria ile Ikaria arasindaki Nel Lines Agios Kirikos Evdilos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd