Agios Kirikos - Midilli Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 20 dakika

Agios Kirikos - Midilli Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Ikaria ile Midilli feribotlarini Agios Kirikos ile Midilli Adası feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Agios Kirikos Midilli Adası güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Midilli ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Agios Kirikos Midilli Adası rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Agios Kirikos Midilli Adası güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Agios Kirikos Midilli Adası Feribot Rehberi

Agios Kirikos Midilli Adası feribotu, Ikaria ile Midilli arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 8 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Agios Kirikos Midilli Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd