Ajaccio Feribot Limanı nerede?

Ajaccio Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Ajaccio feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Ajaccio feribot rezervasyonu için Ajaccio Feribotları veya Varış Noktası Ajaccio Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Ajaccio Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Tren ile Ajaccio Feribot Limanı
SNCF ve CFC, Ajaccio Tren İstasyonu'ndan tren servisleri düzenlemektedir. Tren istasyonu, limana çok kısa mesafededir. Fkat isterseniz taksi de kullanabilirsiniz. Korsika trenleri için daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen Korsika Tren Hizmetleri adresimizi ziyaret ediniz.
Ajaccio Feribot Limanı için Ek Bilgi
Ajaccio Limanı Addresi:
Gare Maritime:
F - 20000 Ajaccio

Otoyola Uzaklığı: 100 KM, Airport: 7 KM, Şehir Merkezi: 0-1 KM, Tren İstasyonu: 0-1 KM, Beach: 2 KM
Araba ile Ajaccio Feribot Limanı
Ajaccio limanı, Korsika Adası'nın batı sahilinde, Ajaccio şehir merkezine yakın bir bölgede bulunmaktadır. Korsika ve Bastia'dan gelirken, sol şeritte kalın ve Route d’Alata'dan sola dönün. Daha sonra Griffi meydanına doğru düz ilerleyin ve 'Gare Maritime' tabelalarını takip edin. Sanguinares'den gelirken ise, Caserne Miolis'e giden sahil yolunu ve daha sonra 'Gare Maritime' tabelalarını takip edin.
Ajaccio Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Ajaccio feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Ajaccio Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd