Anafi - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 25 dakika

Anafi - Folegandros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Anafi ile Folegandros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Anafi Folegandros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Anafi Folegandros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Anafi Folegandros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Anafi Folegandros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Anafi Folegandros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd