Anafi - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 30 dakika

Anafi - Syros Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Anafi Syros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Anafi Syros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Anafi ile Syros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Anafi Syros Feribot Rehberi

Anafi Syros feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 11 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Anafi Syros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd