Anafi - Thirasia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika

Anafi - Thirasia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Anafi Thirasia feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Anafi ile Thirasia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Anafi Thirasia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Anafi Thirasia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Anafi Thirasia Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Anafi Thirasia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd