Andros - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika

Andros - Syros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Andros ile Syros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Andros ile Syros feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Andros ile Syros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Andros Syros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Andros Syros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd