Andros - Tinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 16 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

Andros - Tinos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Andros Tinos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Andros Tinos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Andros Tinos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Andros Tinos Feribot Rehberi

Andros Tinos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Cyclades Fast Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 16 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Nel Lines 3 & Golden Star Ferries hizmeti her bir hafta için 9 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Andros Tinos güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 28 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd