Astypalea - Aegiali Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan

Astypalea - Aegiali Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Astypalea Aegiali feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Astypalea ile Aegiali arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Astypalea Aegiali güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Astypalea Aegiali Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Blue Star Ferries Astypalea Aegiali feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd