Astypalea - Donoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika

Astypalea - Donoussa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ve Kiklad Adaları arasindaki Astypalea Donoussa feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Astypalea ile Donoussa feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Astypalea Donoussa güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Astypalea Donoussa Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Blue Star Ferries Astypalea Donoussa feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd