Astypalea - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 50 dakika

Astypalea - İstanköy Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ülkesinde, Astypalea ile İstanköy feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Astypalea İstanköy güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Astypalea İstanköy rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Astypalea İstanköy güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Astypalea İstanköy Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Astypalea İstanköy feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd