Astypalea - Kalymnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 30 dakika

Astypalea - Kalymnos Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Astypalea Kalymnos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Astypalea ile Kalymnos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Astypalea Kalymnos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Astypalea Kalymnos Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Astypalea Kalymnos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd