Astypalea - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika

Astypalea - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ile Kiklad Adaları feribotlarini Astypalea ile Naxos feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Astypalea Naxos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Astypalea Naxos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Astypalea Naxos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Astypalea Naxos Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Blue Star Ferries Astypalea Naxos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd