Astypalea - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 5 saat

Astypalea - Paros Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ve Kiklad Adaları arasinda, Astypalea ile Paros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Astypalea ile Paros feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Astypalea Paros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Astypalea Paros Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Blue Star Ferries Astypalea Paros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd