Astypalea - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 45 dakika

Astypalea - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Astypalea Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Astypalea ile Pire feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Astypalea Pire veya Yunanistan istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Astypalea Pire Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Yunanistan arasindaki Blue Star Ferries Astypalea Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 9 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd