Bar - Bari Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 9 saat

Bar - Bari Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Karadağ ile İtalya feribotlarini Bar ile Bari feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Bar Bari tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bar Bari feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Bar Bari seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Bar Bari Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Bar Bari Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Bar Bari Feribot Rehberi

Karadağ ile İtalya arasindaki Montenegro Lines Bar Bari feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 9 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd